دیدار سفیر ایران در روسیه با مشاور پوتین

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران، مهدی سنایی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه با آنتون کوبیاکف مشاور رئیس جمهور روسیه در امور همایش‌های و کنفرانس‌های بین المللی دیدار و راههای توسعه همکاری های دو کشور در حوزه امور نمایشگاهی، برگزاری همایش‌ها و کنفرانس‌های مشترک بین المللی و نحوه حضور بنیاد روس کنگرس در عرصه فعالیت‌های اقتصادی ایران را مورد بحث و گفتگو قرار داد.

بنیاد روس کنگرس که زیر نظر مشاور رئیس جمهور روسیه اداره می شود بزرگترین بنیاد برگزار کننده همایش‌های بین المللی از جمله همایش بین المللی اقتصادی سنت پترزبورگ، همایش بین المللی ولادی واستوک ، همایش بین المللی سوچی و ... در روسیه است.

سال گذشته برای نخستین بار بزرگترین همایش تجاری دوجانبه ایران و روسیه را بنیاد روس کنگرس با حضور بیش از هزار فعال اقتصادی در هتل المپیک تهران و در حاشیه سیزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی دو جانبه و نیز میزگرد تخصصی تحت عنوان " ایران بعد از تحریم ؛ دروازه ورود به بازارهای بین المللی " برگزار کرد.

بنیاد روس کنگرس در نظر دارد با همکاری اتاق بازرگانی ایران همایش های مشترک در ابعاد و استانداردهای بین المللی را در ایران و روسیه با هدف توسعه شناخت ظرفیت های اقتصادی دو کشور برگزار کند.

انتهای پیام/

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا